2 Vragen ivm gebruik op zee

Weergave van 2 geneste reacties
  • Auteur
    Berichten
    • #17356
      Marc Jacobs
      Bijdrager

      Als videast mag ik volgende week meevaren op de Noordzee vanuit Blankenberge ri. de franse grens. Graag zou ik dit ook vastleggen met mijn drone !?
      – Blijkbaar mag dit niet op zee zelfs niet laagvliegend?
      – Kan ik wel met mijn drone naar beneden komen op een waggelend bootje of gaat de drone dit bevel weigeren via manuele bediening (gebruik geen RTH, zeker dan niet)!? Persoonlijk heb ik angst om met mijn handen tussen de schroeven te geraken wanneer ik dit volledig handmatig zou doen niettegenstaande ik de procedure wel ken.
      Mvg, Marc

    • #17357
      Olaf Baeyens
      Bijdrager

      Volgens Skeyes kan je tussen Blankenberge en Wenduine met een drone vliegen, maar vanaf Wenduine richting Oostende niet meer.

      Landen op een bootje kan zo lang hij op dezelfde positie blijft, maar ik zou het best oefenen met landen op je hand.
      Hangt ook vanaf hoe groot de boot is. Als die waggelt kan het zijn dat hij er af glijdt of water van de zee op de drone spat.

    • #17358
      Marc Jacobs
      Bijdrager

      Beste Olaf bedankt voor uw reactie, jammer genoeg wordt de boot verplaatst richting Oostende.

Weergave van 2 geneste reacties
  • Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.
error: Inhoud © FDR1.be - Deze inhoud is beveiligd.