A2 via drone flight acadamy

Weergave van 2 geneste reacties
  • Auteur
    Berichten
    • #15655
      DV
      Bijdrager

      Beste,

      Ik ben bezig met het zoeken naar studiemateriaal voor het behalen van het A2 certificaat. Ik heb al veel op deze site gevonden, waarvoor dank!

      Ik heb op internet de volgende site gevonden met name droneflightacademy.
      Volgens deze site kun je je thuis na studie via hun website, het examen A2 afleggen via hun website…

      Heeft iemand hier ervaring mee? Is dit certificaat dan geldig zoals het certificaat die je kan behalen in het gebouw van de FOD Mobiliteit en Vervoer (Vooruitgangsstraat 56, 1210 Brussel)?

      Alvast bedankt voor jullie hulp.

    • #15656
      Steven
      Sleutelbeheerder

      Via de info op onze site kan je je voorbereiden op een gratis examen te Brussel. Je moet je dan wel inderdaad verplaatsen.

      Sites zoals Drone Academy bieden, via een loophole in de wet, je een A2 aan in een ander land (vb. Nederland ) gelijkwaardig aan een “Belgische A2”. Deze dienst os wel betalend en men kan vragen wat de gek wil betalen.

    • #15673
      DV
      Bijdrager

      Voor de geïnteresseerden, een antwoord vanuit Brussel:

      Geachte,

      Wij bedanken u voor de interesse die u toont in de activiteiten van de UAS.

       

      Het gaat inderdaad om dezelfde certificering. U ontvangt een officieel EASA-certificaat, dat u ons moet doorsturen zodat wij het handmatig kunnen toevoegen aan uw profiel als dronepiloot op afstand.

       

      Wij wensen u veel succes evenals veel voldoening in uw activiteiten met de UAS.

      Wij blijven tot uw beschikking voor verdere hulp.

      Met vriendelijke groeten,

      Cordialement,

       

       

      Anne-Marie  

      Expert aéronautique

      Département UAS | DG Transport Aérien | City Atrium

      SPF Mobilité et Transports

      Rue du Progrès 56, 1210 Bruxelles

       uas@mobilit.fgov.be

Weergave van 2 geneste reacties
  • Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.
error: Inhoud © FDR1.be - Deze inhoud is beveiligd.